Girişim

Ömer Nurlu

Co-Founder

Phellos Financial Consultancy

Önemli bir çok şirketin finansal danışmanlığını yapan Ömer Nurlu Finansal geleceğinizi doğru görmek için finansal stratejiler geliştirilmesine yardımcı oluyor.

Uzman Hakkında

Ömer, 2016 yılında Phellos Financial Consultancy'yi kurdu. O zamandan beri AB, İngiltere, MEA ve ABD'de çeşitli teknoloji girişimlerine finansal raporlama ve modelleme, VDR oluşturma ve yönetimi, yatırımcı ilişkileri danışmanlığı ve sonlandırma hizmetleri sağladı. finansman turu desteğini ve yönetimini sonlandırın.

Ekibimiz, çeşitli Startup'larda, Ölçeklendirmelerde, Girişim Sermayesi Fonlarında ve Özel Sermaye'de çalışmış 20 yılı aşkın operasyonel ve kurumsal finans deneyimine sahiptir. Masanın her iki tarafında da bulunduktan sonra, her iki taraftan da tam olarak neyin gerekli olduğunu biliyoruz.

Kendimizi finansal olarak iki yönlü olarak düşünmeyi seviyoruz.

phellosconsultancy.co.uk

Sunduğu Servisler

Financial Review

Firmanızın gerçek resmini görün!
 20.000 ₺
Servis Hakkında

Günümüzde özellikle teknoloji odaklı firmaların en temel sorunlarından biri gelir ve giderlerini analiz etmede güçlük yaşamasıdır. Finansal durum ve fırsatlarınızı net bir şekilde görerek firmanız için en doğru stratejiyi birlikte geliştirelim.

Daha Fazlasını Öğren
Teklif Listesi
0